Nokia 9 Ortaya Çıktı Nokia 9 Ortaya Çıktı

Nokia 9 Ortaya Çıktı

Güçlerini HMD Global ile birlestiren Nokia 2017 yılına damgasını vurdu. Nokia şimdilerde ise yeni modelini ortaya çıkardı. Nokia 9’un da tanıtılacağı düşünülen MWC 2018 etkinliği için davetiye yayınladı. Çok sayıda sızıntısını gördüğümüz Nokia 9 şimdi de Amazon'da birkaç koruyucu kılıfı yayınlandı.

Amazon'da ilk gördüğümüz Nokia 9kılıfları,kılıf üreticisi HualuBro tarafından üretildi ve Amazon'da birden fazla satıcı tarafından satıldı. Ancak şimdi, farklı kılıf üreticileri tarafından birkaç kılıf daha listelendi. Popüler cep telefonu üreticisi Terrapin, web sitesinde aynı tasarıma sahip Nokia 9 koruyucu kılıflarını yayınladı. Özel kılan bu koruyucu kılıfın amiral gemisinin amaca uygunluğunu da ortaya çıkardığı 9'dur. Listelerin çoğuna Nokia 9'un bazı 3D görüntüleri eşlik ediyor ve bu da tasarımın hem ön hem de arka tarafının nasıl olduğunu ortaya koyuyor.

Görüntüler, kenardan kenara ekran ve çift kamera kurulumu gibi bazı sızıntıları doğruluyor. Ayrıca, tüm görüntülerde yer alan parmak izi sensörü arka kameranın hemen altında bulunuyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar