Xiaomi Mİ 6X'in Görüntüleri Ortaya Çıktı Xiaomi Mİ 6X'in Görüntüleri Ortaya Çıktı

Xiaomi Mİ 6X'in Görüntüleri Ortaya Çıktı

Bu hafta başlarında, Xiaomi Mi 6Xprototipinin ön ve arka taraflarını gösteren sızdırılmış görüntüler Weibo üzerinde yayınlanmıştı. Bugün yayınlanan Mi 6X'in konsept görüntüleri ise son haftalarda ortaya çıkan sızdırılmış bilgilere dayanılarak oluşturulmuş.

Geçtiğimiz aydan bu yana sızdırılmış fotoğraflar, Xiaomi Mi 6X'in iPhone Xgibi dikey olarak hizalanan çift kamera ayarı ile geleceğini ortaya koydu. Çift sensörlerin bir LED flaşlaayrılması öngörülüyor. Konsept, cam arka ve paslanmaz çerçeve özelliklerine sahip olduğundan telefonun birinci sınıf bir cihaz olacağını iddia ediyor. Bununla birlikte, son görüntüler metal kaplamanın mat görünümlü olduğunu ileri sürüyor.
Parmak izi tarayıcı, telefonun arka tarafında da görülebilir. Telefonun sağ kenarında ses düğmeleri ve Güç tuşu bulunuyor.

Xiaomi Mi 6X konsept modelinin ön yüzünde tam ekran tasarımı bulunuyor. Ekranı, 2160 x 1080 piksellik Full HD çözünürlüğü ve 18:9 en-boy oranı destekleyecek. Telefon, MIUI 9 arayüzüne sahip olacak ve bir USB-C bağlantı noktası ile gelebilir.
Mi 6X'in orta menzilli bir telefon olarak piyasaya çıkması bekleniyor. Bununla birlikte, Mi 6X'in konsept modeli Snapdragon 845, 6 GB / 8 GB RAM ve Android 8.0'ı içeriyor ve bu da Mi 6X için gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar