HTC Desire 12 Ortaya Çıktı

HTC Desire 12 Ortaya Çıktı

HTC geçtiğimiz yılda zor bir dönem geçirdi. Bu zor dönemleri yeni akıllı telefonlar çıkararak gidermeye çalışıyor. HTC, yeni amiral gemisi modeli U12 ile 18: 9 ekran trendine katılmaya hazırlanırken, bu üst seviye model öncesinde markanın uygun fiyatlı bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Evan Blass’ın paylaştığı bilgilere göre, şirket Breeze kod adına sahip olan yeni HTC Desire 12 modelini duyurmaya hazırlanıyor. HTC Breeze’in en dikkat çeken özelliği, giriş seviyesi modelleri tam ekran tasarımı ile buluşturması olacak.

Cihazda 5.5 inç büyüklüğünde 18:9 formatında bir ekranın yer alması bekleniyor. Bunun yanı sıra Mediatek üretimi bir işlemciden güç alması beklenilen Desire 12, 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanı ile gelecek.

13 Megapiksel çözünürlüğünde arka ve 5 Megapiksel çözünürlüğünde bir ön kamera HTC Desire 12‘ye eşlik edecek. 2730 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenen akıllı telefon hakkında bilinenler şu anda bunlar ile sınırlı.

Henüz tasarımı ortaya çıkmayan cihazın MWC’de tanıtılıp tanıtılmayacağı şuanda bilinmiyor. Yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar