Motorola Moto G6 Plus Ortaya Çıktı

Motorola Moto G6 Plus Ortaya Çıktı

Motorola bu baharda tanıtılması gerelen Moto G6 yeni renkleriyle ortaya çıktı. Ancak yeni Motorola telefonların Şubat ayında düzenlenecek Mobile World Congress (MWC) 2018'de mi yoksa bu baharda mı tanıtılacağı bilinmiyor. 

Buna rağmen, 2018 serisinin çoğu Ocak ayında sızdırıldı. Eğer Motorola’dan bir akıllı telefon bekliyorsanız, şuanda ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahipsiniz.

Motorola’dan bu yıl, en az üç giriş seviyesi ve orta sınıf akıllı telefon geliyor. Bunlar, Moto G6, Moto G6 Plus ve Moto G6 Play olacak. Özellikle Moto G6 Plus'ın, haberimizde görebileceğiniz gibi, Mavi, Camgöbeği, Altın, Gümüş ve Beyaz olmak üzere birden fazla renk seçeneğine sahip olması bekleniyor. 

Çoğunuzun bildiği gibi Moto G6 Plus, Snapdragon 630 işlemci ve 3GB / 4GB / 6GB RAM ile donatılmış, tamamen orta menzilli bir cihazdır. 5.93 inç FHD+ ekran 18:9 en-boy oranına sahipken, arkada çift kamera ayarı ve parmak izi algılayıcısı bulunabiliyor. Moto G6 Plus'ın yaklaşık 330$ fiyat etiketi ile satışa çıkması bekleniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar