Nokia 7 Plus Yeniden Göründü Nokia 7 Plus Yeniden Göründü

Nokia 7 Plus Yeniden Göründü

HMD Global ile güçlerini birleştirdikten sonra müthiş bir çıkış yakalayan Nokia Mobil Dünya Kongresi'nde yeni modeli Nokia 7 Plus'ı tanıtmayı planlıyor.

Nokia 7 Plus hakkında son haftalarda birçok bilgi ortaya çıktı. Dolayısıyla, tanıtımı da oldukça yakın gibi görünüyor. Nokia 7 Plusakıllı telefonun yayınlanan render görüntüleri, telefonun tasarımının nasıl olacağını ortaya çıkarıyor.

Ekim 2017'de piyasaya sunulan ve şu anda Çin'de bulunan Nokia 7, cam kasa özellikli tek Nokia Android akıllı telefon. Dolayısıyla, cam gövdeyi muhafaza etmesi beklenenNokia 7 Plus'ın çok çekici bir tasarıma sahip olması muhtemel. YouTube kanalı Science and Knowledge'daki tasarımcılar, sızdırılmış özelliklerine dayalı, Nokia 7 Plus'ın muhteşem görünümlü tasarımını oluşturdu.

Bu haftanın başlarında, Nokia 7 Plus akıllı telefonların sızdırılmış görüntüleri Çin'de ortaya çıktı. Yeni görüntüler, sızdırılan görüntülere oldukça benziyor. Nokia 7 Plus’ın, şirketin ilk tam ekran tasarıma sahip telefonu olabileceğini ortaya koyuyor. Yukarıda bahsedildiği gibi, Nokia 7 Plus'ın ön ve arka taraflarında alüminyum çerçeve bulunan cam paneller olacağı iddia ediliyor. IP54 derecelendirmesi ile suya ve toza dayanıklı olacak.

Nokia 7 Plus'ın 6 inçlik IPS LCD ekranının 18:9 oranlı 2160 x 1080 piksel ve FHD+ çözünürlüğe sahip olması bekleniyor. Ekran ön panelin önemli bir bölümünü kapladığından, parmak izi tarayıcı arka tarafına yerleştirilecek.

Telefon daha önce Geekbench listesinde ortaya çıktı ve buna göre Snapdragon 660 yonga seti ve 4 GB RAM ile güçlenecek. Orijinal Nokia 7 gibi 6 GB RAM seçeneği ile de gelmesi bekleniyor. 64 GB dahili depolama kapasitesiyle gelmesi muhtemel. Android 8.0 Oreo işletim sistemi ile çalışacak telefonun microSD kart yuvası da olacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar