Nokia 7+ ve Nokia 1'in Görüntüleri Ortaya Çıktı.

Nokia 7+ ve Nokia 1'in Görüntüleri Ortaya Çıktı.

HMD ile güçlerini birleştiren Nokia, 2017'nin son çeyreğinde yakaladığı satış rakamı ile Google, HTC ve Sony gibi devleri geride bırakmayı başarmıştı. Yükselen bir ivme yakalayan Finlandiyalı firma, bu istikrarını 2018'de de göstermek istiyor. MWC 18 etkinliğine hazırlanan Nokia, önümüzdeki günlerde Nokia 7+ ve Nokia 1 modellerini tanıtacak. Bugün ise sızıntı devi @evleaks, Nokia 7+ ve Nokia 1'in basın görüntülerini paylaştı.


Nokia 7+ ile Finlandiyalı firma 18:9 ekran oranına geçiş yapıyor. Çift Zeiss kamera kuruluma sahip olacak olan Nokia 7+'da, parmak izi okuyucusu telefonun arka bölümünde yer alacak.

Çerçeveleri geçtiğimiz yıllara göre oldukça incelten Nokia 7+, Android One kapsamında geliştirilecek. Bu da Nokia 7+'ın son Android güncellemerini direkt olarak alacağı anlamına geliyor.

Telefonda 6 inç büyüklüğünde ekranın yer alacağı ve bu ekranın 2160x1080 çözünürlüğünde olacağı söyleniyor. Snapdragon 660 yonga seti ve 4 GB RAM ile gelecek olan Nokia 7+, 12 Megapiksel + 13 Megapiksel kamera kurulumu ile fark yaratacak.

Nokia 1 adından da belli olacağı gibi firmanın giriş seviyesi telefonu olacak. Nokia 1, Android GO işletim sistemi ve 1 GB RAM ile gelecek.

Yorum Gönder

0 Yorumlar