Nokia 8 Pro Geliyor

Nokia 8 Pro Geliyor

HMD Global ile güçlerini birleştirdikten sonra müthiş bir çıkış yakalayan Nokia yeni modeli ortaya çıktı. Bu modeli Nokia 8 Pro olarak adlandırıldığı iddia ediliyor. Bazı raporlar, Nokia 8 Sirocco adıyla piyasaya çıkacağını iddia etti. Ancak yeni bilgiler, telefonun Nokia 8 Pro adı ile piyasaya sürüleceği yönünde.

Pro isminin verilmesinin nedeni, telefonun daha iyi kamera özellikleriyle gelecek olmasıdır. Telefonun, dönen zumlu bir kamera teknolojisi içerecek olan penta-mercekli kamera sistemini kullanması muhtemel. Ayrca, Carl Zeiss sertifikalı lensleri kullanma ihtimali de yüksek görülüyor. Nokia 8 Pro'da, arka tarafa monte edilmiş bir parmak izi tarayıcı bulunabileceği gibi, 18: 9 en / boy oranında ekran özelliği de görülüyor. Telefon, arka ve ön tarafında bir 3B cam ile gelebilir. Arka kamera kurulumunun yanı sıra, tasarımı Nokia 9 olarak piyasaya çıkması beklenen söylenti Nokia 8 Sirocco'ya da benziyor.

Yeni bilgiler, Nokia 8 Pro'nun bu yılın ağustosu veya eylül ayında piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Önceki sızıntılar, Snapdragon 845tarafından desteklenen Nokia 10'un bu yılın ağustos ayında piyasaya sürüleceğini iddia etmişti. Ancak, yeni rapor, Nokia 10 akıllı telefonun mevcut olmadığını iddia ediyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar