Sony Xperia XZ2 Compact Ortaya Çıktı Sony Xperia XZ2 Compact Ortaya Çıktı

Sony Xperia XZ2 Compact Ortaya Çıktı

Sony'nin yeni akıllı telefonlarından biri olacak olan Xperia XZ2 ve Xperia XZ2 Pro Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtımı yapılacağı iddia edilmişti. Söylentilere göre bu telefonlara Xperia XZ2 Compact eşlik edecek. Görüntü, Xperia XZ2 Compact'ıekranın üst ve alt taraflarındaki kalın çerçeveleri ile birlikte gösteriyor.

Bununla birlikte, Sony'nin daha önceki modellerinde göründüğü kadar kalın görünmüyor. 18: 9 en / boy oranını destekleyip desteklemeyeceği konusunda herhangi bir onay yok. Xperia XZ Pro ve Xperia XZ2, 18:9 ekran özelliğine sahip olacak. Bu nedenle, Xperia XZ2 Compact'ın 16:9 oranındaki geleneksel en-boy oranına sahip olmama ihtimali de var.

FCC listesinde telefonun 135 x 65 mm ölçülerinde olduğu belirtildi. Muhtemelen 5 inç veya daha küçük bir ekran barındıracak. Akıllı telefonun Snapdragon 845 yonga seti ve 4 GB RAM ile güçlendirileceği düşünülüyor. 64 GB'lık dahili bir depolama alanı ile gelmesi muhtemel. 3000mAh batarya, 19 megapiksellik arka kamera ve 8 megapiksel'lik ön kamera özelliklerine sahi olacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar