Xiaomi'nin Oyun Telefonu Ortaya Çıktı Xiaomi'nin Oyun Telefonu Ortaya Çıktı

Xiaomi'nin Oyun Telefonu Ortaya Çıktı

Kıyaslama web sitesi olan AnTuTu'da yeni bir oyun telefonu ortaya çıktı. Çin merkezli Xiaomi'ninyatırım yaptığı Black Shark Technology Incorporated'ın ürünü olabilir. "Blackshark" kod adlı telefon, 2018'de amiral gemisi telefonundan beklediğiniz özellikleri içeriyor. Şirket, Ağustos 2017'de kuruldu ve Weibo hesabında bir cep telefonu üreticisi olduğu ortaya çıktı.

AnTuTu listesinde telefonun, 18:9 en / boy oranında ve 2160 x 1080 piksel çözünürlükte bir Full HD+ ekranı olması öngörülüyor. Telefonun, Qualcomm'un Snapdragon 845 işlemcisi, Adreno 630 GPU ve 8GB RAM ile güçlendirildiği görülüyor.

32GB dahili belleğe sahip ancaki cihazın bir microSD kart yuvasına sahip olması bekleniyor. Böylece kullanıcılar, telefondaki depolama kapasitesini daha da genişletebilir. Ayrıca 64GB depolama modeli veya 128GB dahili bellek varyantı da bekleniyor.

Cihaz, Android 8.0 (Oreo) işletim sistemi ile çalışacak telefonun, ekranıyla ilgili şu anda çok fazla bilgi mevcut olmasa da, geçen yıl piyasaya sürülen Razer Phone ile rekabet edebilmek için 120Hz ekranla gelecaği söyleniyor.
Telefon, aynı özelliklere sahip Nubia NX606J ile aynı AnTuTu 270680 puan aldı. Nubia telefon 6GB RAM, Blackshark 8GB RAM içeriyor. 270.680 puanı yaklaşmakta olan Samsung Galaxy S9+’ın aldığı 265.267 puandan daha iyi.
Daha önceki raporlar, Xiaomi'nin bir oyun telefonu üzerinde çalıştığını öne sürdü. Ancak şirket, alt marka altında bir oyun telefonu sunmaya çalıştığını henüz doğrulamadı.

Yorum Gönder

0 Yorumlar