Asus ZenFone 5 Serisi Tanıtımı Yapıldı Asus ZenFone 5 Serisi Tanıtımı Yapıldı

Asus ZenFone 5 Serisi Tanıtımı Yapıldı

Barselonada gerçekleşen Mobil Dünya Kongresi(MWC) etkinliğinde Asus'un ZenFone 5 serisinin tanıtımı yapıldı. Tanıtılan seriler ZenFone 5Z, ZenFone 5 ve ZenFone Lite 'in çift kamerası ile ön plana çıkıyor.

ZenFone 5Z, AIE özellikli Snapdragon 845 mobil işlemcisiyle 3. nesil bir yapay zeka platformuna sahip. 8GB RAM ve 256GB’a kadar ulaşan depolama özellikleriyle ZenFone 5Z, iddialı performansının yanında uzun pil ömrü de sağlıyor.

Zarif tasarımı ve çift kamera sistemiyle ön plana çıkan ZenFone 5 ise, yapay zeka yeteneklerine sahip Snapdragon 636 mobil işlemcisi ile daha iyi fotoğraf ve iletişim deneyimleri sunuyor.

ASUS AI Boost teknolojisine sahip ZenFone 5 ve 5Z, oyunlar ve diğer zorlu görevler için yüksek performans sunuyor. Bu iki modelin sahip olduğu akıllı çift kamera sistemleri, kendini adapte edip öğrenerek her seferinde çok iyi fotoğraflar çekmeye imkan tanıyor.ZenFone 5 Lite, 6 inç ekranıyla dünyanın ilk gerçek 4 kamera sistemine sahip akıllı telefon olma özelliğiyle ön plana çıkıyor. 20MP Sony ön kamerası ve 16MP arka kamerasıyla 120 derecelik geniş açı sunan ZenFone 5 Lite, fotoğrafta yaratıcılığın önündeki engelleri kaldırıyor. 18:9 en/boy oranı ve ultra ince çerçevesi sayesinde 5,5 inçlik bir telefon kadar kompakt olan ZenFone 5 Lite, Snapdragon 630 mobil işlemcisi ve 3300 mAh piliyle de performans ve enerji verimliliği sağlıyor.

ASUS ZENFONE MAX(M1) TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Yorum Gönder

0 Yorumlar