İki Yeni Samsung Galaxy J Modeli Ortaya Çıktı İki Yeni Samsung Galaxy J Modeli Ortaya Çıktı

İki Yeni Samsung Galaxy J Modeli Ortaya Çıktı

Samsung, sürpriz modellerini bir bir öne sürdürerek akıllı telefon pazarında daha fazla ilgi çekmek, dolayısıyla kullanıcı sayısını artırmak istiyor. Bu yönde uzun yıllardır devam eden Galaxy J serisinin önem taşıdığı yadsınamaz bir durum ve merakla beklenen yeni versiyonların tanıtımına da kısa süre kaldı. Diğer yandan teknoloji dünyasının olmazsa olmazları ‘sızıntılar’ bu yeni modeller için de söz konusu, yeni bilgilerle en yeni Samsung Galaxy J serisinin bazı ayrıntıları ortaya çıkmış durumda.

Daha önce Galaxy J3 Star and Galaxy J7 Star modelleri gündeme gelmişti. Şimdi de ABD Patent Ofisi belgelerine göre iki model daha göründü; bunlar Galaxy J3 Orbit and Galaxy J7 Crown isimlerine sahip. Bu sene bol miktarda Galaxy J modeli gelecek gibi görünüyor. Peki Android işletim sistemine sahip modellerde ne gibi özellikler öne çıkacak? Bu soruya yönelik bazı yanıtların basına yansıdığını belirtelim.

Örneğin Galaxy J8 2018’in 8 çekirdekli Exynos 7870 çip setine sahip olacağı iddia ediliyor. 802.11bn Wifi standardıyla geleceği kaydediliyor. J3 Orbit ve J7 Crown’ın ise Android Oreo önyüklü şekilde sunulacağı ve Exynos çip setleri bulunduracağı ortaya çıkan detaylar arasında. Ayrıca mütevazı bir fiyat etiketiyle gelecekleri konuşuluyor. Daha fazla ayrıntı için Samsung’un cihazları resmi olarak duyuracağı tarihi beklemek yerinde olacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar