LG G7'nin Özellikleri ve Fiyatı Ortaya Çıktı LG G7'nin Özellikleri ve Fiyatı Ortaya Çıktı

LG G7'nin Özellikleri ve Fiyatı Ortaya Çıktı

LG, Mayıs ayında yeni amiral gemisi modeli LG G7'yi piyasaya sürmeyi planlıyor. LG V30S modelinde yer alan yapay zeka (AI) kamera işlevinin ve iPhone X benzeri çentik tasarımının LG G7’de de yer alması bekleniyor.

LG, bu yıl bir farklılık yaptı ve ezeli rakibi Samsung’dan önce amiral gemisi akıllı telefonunu tanıtmadı. Şirket bu yıl, daha geliştirilmiş bir cihaz sunabilmek için bu konuda acele etmemeyi düşünüyor. LG bunun için yeterli zamanı sağladı ancak, tasarım açısından tam ekran sunmanın başka bir yolunu bulmak yerine iPhone X’i taklit etmeyi tercih etti.

LG G7’nin ekranının üst kısmındaki çentik, ön kamera, kulaklık ve çeşitli sensörleri barındıracak. Yeni gelen bilgilere göre LG ve üç mobil telekom servis sağlayıcısı, Nisan ayında tanıtılacak olan LG G7’yiMayıs ayında resmi olarak piyasaya sürecek.

LG, yeni amiral gemisini Nisan sonunda veya Mayıs ayı başında resmen tanıtacak. Gelecek haftadan itibaren, G7 işlevlerini ve performansını mobil operatörlere tanıtmak için resmi olmayan bir duyurunun yapılması planlanıyor.

AKILLI TELEFON VE ÖZELLİKLERİ

Yorum Gönder

0 Yorumlar