Yeni Nokia 3310 Ortaya Çıktı Yeni Nokia 3310 Ortaya Çıktı

Yeni Nokia 3310 Ortaya Çıktı

Bir zamanların efsane cihazı olan Nokia 3310 bildiğiniz gibi yenilendi. Lakin yenilenmesine rağmen teknolojik olarak beklenilen etkiyi ne yazık ki sağlayamadı. Ama yeni 3310 işçin ortaya çıkan konsept, bu telefonun hayranlarının beğenisini toplayacak gibi görünüyor.

Phone Industry isimli YouTube kanalın da ortaya çıkan bu tasarım, eski tasarımın aksine yeni nesil amiral gemilerine resmen kafa tutuyor. Tasarım haricinde donanım tarafında da bir güç canavarı olan bu cihaz tüm hayranlarını tatmin edecek gibi görünüyor.

Tasarım ve donanım anlamında üst seğmen bit telefon haline dönüşen 3310 seramik kaplama bir gövde ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Bu kapla cihazı kırılmalara ve çizilmelere karşı adeta bir zırh görevi görüyor. Dokunmatik bir ekrana sahip olan 3310’da, 18:9 en boy oranlı 6,2 inçlik AMOLED ekrana bulunuyor. Kamera tarafından yine Zeiss imzalı çift kamera yer alıyor. Buradan anlaşılacağı üzere cihazda herkesin bildiği portre modu 3310’a da geliyor.

Donanım kanadında Qualcomm’un Snapdragon 845 işlemcisinden güç alan telefon, 8 GB RAM ve 256 GB hafızayı da bünyesinde barındıracak. Bataryada da büyük bir iyileştirme alan cihaz 4.500 mAh batarya ile uzun bir kullanım süresi sunacak gibi görünüyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar