Motorola Moto Z3 Play Ortaya Çıktı Motorola Moto Z3 Play Ortaya Çıktı

Motorola Moto Z3 Play Ortaya Çıktı

Lenovo'nun sahibi olduğu Motorolamarkasının yeni modeli olacak Moto Z3 Play ile ilgili detaylar belli olmaya başladı. Bir telefonu satışa sunmadan önce bilgi verilmesi gereken kurumlardan biri olan ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC)'nin bir belgesinde ortaya çıkan detaylara göre yeni modelin RAM, işlemci ve depolama kapasitesi belirlendi.

Ortaya çıkan belgelere göre Moto Z3 Play Snapdragon 636 çipseti ile gelecek. Qualcomm'un orta ve üst seviyenin arasında bulunan çipseti olan Snapdragon 636, 8 çekirdekli bir işlemciye sahip. Yeni modelde bu işlemciye ek olarak Adreno 509 GPU da yer alacak. Telefonun RAM ve depolama büyüklüğünün ise ülke bazında değiştiği görülüyor. Buna göre telefonda 4 GB RAM ve 32 GB seçeneğinin yanısıra 4 GB RAM ve 64 GB depolama seçeneği de olacak. Telefonun ürün kod numarası ise XT-1929 olarak belirlenmiş.

Moto Z3 Play akıllı telefonun ekran boyutu ise 6.1 inç olacak. Akıllı telefonun boyutları ise 156.23 x 76.7 mm olarak belirlenmiş. Hem tek hem çift SIM kartlı versiyonu olacak akıllı telefonda Bluetooth 5.0 desteği de sunuluyor. Telefonda kullanılan pel ise 3000 mAh gücünde Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen Moto Z3 Play'in diğer detayları ile ilgili bir bilgi bulunmuyor. 

Telefonun tahmini yurtdışı fiyatının 450-500 dolar aralığında olması bekleniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar