Samsung Galaxy J7 Duo'nun Tanıtımı Yapıldı Samsung Galaxy J7 Duo'nun Tanıtımı Yapıldı

Samsung Galaxy J7 Duo'nun Tanıtımı Yapıldı

Samsung’un yeni Exynos 7 serisi yonga setleri ile giriş seviyesi Androidtelefonlara çift kamera kurulumunu ekleyeceğini daha önce sizlere aktarmıştı. Güney Koreli firma bugün merakla beklenen giriş seviyesi çift kameralı Galaxy J7 Duo modelini tanıttı. 

Galaxy J7 Duo, gücünü 1.6 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Exynos 7 serisiyonga setinden alıyor. Telefonun bellek tarafında ise üst segment telefonlarda görmeye alışkın olduğumuz 4 GB RAM yer veriliyor. microSD ile hafıza arttırım destekli 32 GB dahili depolama birimi ile gelen telefon, 5.5 inç büyüklüğünde 720P çözünürlüğünde Super AMOLED ekrana sahip.
Gelelim telefonun merak edilen en önemli noktası kameraya. Galaxy J7 Duo modelinde 13 Megapiksel + 5 Megapiksel çözünürlüğünde çift arka kamera kurulumu yer alıyor.

13 Megapiksellik lensin f/1.9 diyafram açıklığına sahip olduğunu ve diğer 5 Megapiksellik lensin ise arkaplan bulanıklığı için kullanıldığını belirtelim. Telefon ön bölümünde ise 8 Megapiksellik Selfie kamerası yer alıyor.

4G VoLTE, Wi-Fi 802.11 ac (2.4GHz + 5GHz), VHT80, Bluetooth 4.2, GPS bağlantıları ile gelen telefonda, parmak izi okuyucusu, FM Radio ve 3.5mm kulaklık jak girişi yer alıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar