Asus Yeni Oyuncu Telefonunu Tanıtımını Çok Yakında Asus Yeni Oyuncu Telefonunu Tanıtımını Çok Yakında

Asus Yeni Oyuncu Telefonunu Tanıtımını Çok Yakında

Daha önce Asus'un oyun odaklı bir telefon çıkartacağını sizlere aktarmıştık. Oyun odaklı telefonlar her ne kadar piyasada yeni olmasada, şu sıralar özellikle firmaların bu sektöre olan ilgisi artmaya başlamış durumda.
Örnek olarak Razer, Xiaomi ve ZTEmarkaları oyun odaklı telefonlarını piyasaya çıkartmıştı. Asus ise oyuncu odaklı ekipman ve bilgisayarları ürettiği ROG markası altında yeni bir telefon çıkartmaya hazırlanıyor. Henüz resmi olarak telefonun ismi açıklanmış değil ancak pek fazla bekleyeceğimiz söylenemz.

Asus, 5 Haziran'da Computex Tayvanfuarında bir ROG etkinliği planlamış durumda. Etkinlik videosunda, ROG markası altında yeni ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunacak olan firma, büyük bir ihtimalle oyuncu telefonunu burada sergileyecek.
Etkinlik posterlerinde "cesurlar için" ve "yaratıcılığınızı serbest bırakın"sloganları yer almakta. Buda bu iddiaları güçlendirir cinsten.
5 Haziran 2018'de yerel saatle 11:30'da yapılacak olan etkinlik, bizlere yeni oyuncu telefonunun rakiplerine karşı ne kadar üstün olabileceğini gösterecek. Henüz resmi olarak donanım bilgileri paylaşılmasada düşük sistemli bir telefon gelmeyecek gibi duruyor.

Şimdilik ortada gezen iddialara göre Qualcomm Snapdragon 845'e sahip olacak. RAM açısından ise 8GB RAMve üst düzey bir oyun deneyimi için yüksek yenileme oranına sahip bir ekran ile karşımıza çıkması bekleniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar