Call of Duty: Black Ops 4'ü Yeni Oynanış Videosu Ortaya Çıktı Call of Duty: Black Ops 4'ü Yeni Oynanış Videosu Ortaya Çıktı

Call of Duty: Black Ops 4'ü Yeni Oynanış Videosu Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz gün resmi olarak tanıtılan Call of Duty: Black Ops 4'ün haberini sizlere aktarmıştık. Oyuncuların yapıma karşı olan duyguları biraz karışık olsada biliyoruzki yeni Call of Duty yine çok satacak.

Hikaye modunu tamamen geride bırakan geliştiriciler, artık yeni Call of Duty oyunlarında rekabetçi bir oyun alanına yönelecek. Oyunun rekabetçi modlarını oyunu tanıttığı gün ünlü YouTuber'larla oynayan Activision, bu görüntülerin yayınlanmasına izin verdi. Oyunu deneyen YouTuber'lar ise bu modları yayınlayarak oyunculara oyunun nasıl bir deneyim yaşattığını gösterdiler.

Genel olarak videoları incelediğimizde oyunun pek yenilikler sunmadığı apaçık ortada. Hikaye modunu gözden çıkaran yapımcılar umarız bu yaptıkları yanlışın farkındadırlar. PC platformunda Battle.net üzerinden yayınlanacak olan oyunun beta süreci ise yakında başlayacak. 12 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformuna çıkacağı açıklanan oyun, oyuncular tarafından geçer not alacak mı hep beraber göreceğiz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar