FİFA 19'a Oylarınızla TFF 1. Lig Gelebilir FİFA 19'a Oylarınızla TFF 1. Lig Gelebilir

FİFA 19'a Oylarınızla TFF 1. Lig Gelebilir

Futbol oyunu denildiğinde ilk akla gelen oyunlardan biri olan FIFA serisi, çok yakında FIFA 19 bu sene karşımıza çıkacak. KONAMI’nin PES 2019’u duyurmasının ardından atağa geçen EA Sports, FIFA 19’da yeni ligler için bir anket açtı.

FIFPLay tarafından yapılan ankete göre, oyunculara hangi ligin oyuna eklenmesini istedikleri soruldu. Ülkemizin en üst ligi olan Süper Lig, FIFA 19’da zaten bulunuyor, ancak bu anket sonucuna göre TFF 1. Lig’inin de oyuna eklenmesi sağlanabilir.

Buradan ankete katılarak sizde TFF 1. Lig'in oyuna eklenmesi için sesinizi duyurabilirsiniz. Açıklanan sonuçlara göre, birbirinden iddialı ligler oyunda yer almak için mücadele veriyor. Yapılan ankete göre, şu anda birinci sırada olan lig Turkish TFF 1. Lig 127,357 bin oyla önde. Çin ligi ise, 112 bin ile Türkiye Ligini takip ediyor.

Şu anda tüm oyların yüzde 6’sına sahip olan Turkish TFF League, bu oranını en azından yüzde 6’nın üzerine çıkarması gerekiyor. Bunun için de sizde oylamaya katılarak bu ankete katılabilirsiniz. Karşımızda Çin gibi bu tarz listelerde aşılması zor sayılabilecek bir ülke olsa da, futbol ülkesi olarak süper ligin ardından 1. Lig’imizi de FIFA 19’da görmek güzel olacaktır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar