Samsung Galaxy J6 Ortaya Çıktı Samsung Galaxy J6 Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy J6 Ortaya Çıktı

Teknoloji devi Samsung üstü kapalı orta segment akıllı telefon modeli olan Galaxy J6'nın üzerinde çalıştığı geçtiğimiz günler de internette ortaya çıkmıştı.

Bu kez ortaya çıkan bilgilere göre lansmanda yer alacak resmi görüntüler basın tarafından ortaya çıkarıldı. Resmi görüntüler daha önce sızan fotoğrafların da doğruluğunu kanıtlar nitelikte olduğundan artık kesin olarak telefonun nasıl görüneceğine emin olabiliriz.

Telefonun ön tarafında nispeten küçük çerçeveli bir ekran ve bir ön kamera bizleri karşılıyorken herhangi bir kapasitif buton veya parmak okuyucu yer almamakta. Arka kısmında ise bir parmak izi okuyucusu ve flaşlı bir kamera gözümüze çarpıyor. Telefonun sağ tarafında güç butonu, sol tarafında ise ses açma kapama düğmeleri yer almakta.

Arka kameranın 13 MP, ön kameranın ise 8 MP olacağı iddia ediliyor. Android sürümü olarak ise Android 8.0 Oreo'nun gelmesi beklenmekte. Malum artık Oreo standart olarak yeni çıkacak telefonlarda lanse edilmeye başlandı. 

Yeni J6 siyah, altın ve orkide renk seçenekleri ile satışa sunulacak. Son zamanlarda orkide rengi iyice trend olmaya başladı diyebiliriz markalar arasında. Tahmini çıkış fiyatı olarak şimdilik 250 euro düşünülmekte.

Henüz ülkemize gelip gelmeyeceği belli olmayan telefonun resmi tanıtımı ilerleyen zamanlarda gerçekleştirilecek lansman sırasında yapılacaktır muhakkak. Sızan ekran görüntülerine yukarıdan ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar