Apple İOS 12 Beta 2 Yayınladı Apple İOS 12 Beta 2 Yayınladı

Apple İOS 12 Beta 2 Yayınladı

Apple tarafından WWDC 2018 etkinliğinde tanıtımını gerçekleştirilen ve yüksek performansa odaklanılan iOS 12 için ilk betanın yayınlanmasının üzerinden iki hafta geçerken, iOS 12 Beta 2 sürümü geliştiricilerin kullanımına sunuldu.

iOS 12’nin ilk beta sürümü için kullanıcılardan ve geliştiricilerden gelen geri bildirimler iyi durumda. Konum servislerinde sıkıntı yaşayanlar olsa da, önceki iOS sürümlerinin ilk beta sürümlerine kıyasla daha iyi bir deneyim sunuluyor.
iOS 12 Beta 2 çıktı! İşte sunulan yenilikler!

Yeni Beta sürümünde Ekran Süresi ve Sesli Notlar uygulamasının açılış ekranları değiştirildi. Fotoğraflar uygulamasının Medya Türleri ve Albümler bölümleri için daha büyük yazı tipine geçiş yapılırken, konum simgesi değiştirildi.

Artık, durum çubuğundaki konum hizmetleri simgesi biraz daha küçük ve güzel bir yapıda. Bunun yanı sıra FaceTime aracılığıyla grup görüşmeleri yapmak için kullanıcıların aynı Beta sürümünde olması gerekiyor. Yani, iOS 12 Beta 1 ve Beta 2 yüklü iki iPhone veya iPad arasında grup görüşmesi yapmak mümkün değil.

Pil kullanım grafiklerinin iyileştirildiği iOS 12 Beta 2 sürümünde, ekran süresi özelliği artık tek bir cihazda veya tüm cihazlarda gerçekleştirilen kullanımın görüntünlenmesine imkan tanıyor. Bunların yanı sıra birçok küçük yenilik ve değişiklin yapıldığı ikinci beta, önceki sürümde tespit edilen hataları gideriyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar