Huawei Nova 3 Ortaya Çıktı Huawei Nova 3 Ortaya Çıktı

Huawei Nova 3 Ortaya Çıktı

Teknoloji dünyasının popüler markalarından biri olmayı başaran Huawei, yakın bir zaman diliminde yeni telefonu Nova 3'ü lanse etmeye hazırlanıyor.

Sızıntı konusunda adı her yerde geçen TESAA, anlaşılan bu sefer Huawei'nin süprizini bozmak konusunda fazlasıyla kararlı. Sadece teknik özellikleri değil, aynı zamanda fotoğraflarını da sızdırıan Çin merkezli TESAA, bu konuda başı fazlasıyla ağrıyacak gibi duruyor. 

Telefonun genel tasarımına göz attığımız zaman P20'den pek bir farkı olmadığını görebiliyoruz. Arkası oldukça parlak olan modelin ek olarak bir de parmak izi sensörü bulunuyor. 19:9 en boy oranına sahip olan çentikli cihaz, görüldüğü kadarıyla çift lensli kamera sistemi kullanacak gibi.

Gücünü şirketin kendi geliştirdiği Kirin 710‘dan alan telefon, 4 GB / 6 GB RAM ve 64 GB / 128 GB dahili depolama ile tüketicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ürünün Temmuz 2018 tarihinde tanıtılması bekleniyor. Fiyat konusunda herhangi bir paylaşımda bulunulmamış. P20 ve P20 Pro ile marka değerine değer katan Huawei, kararlı bir şekilde sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar