15 Temmuz'da İnternet Bedava Olacakmı?

15 Temmuz'da İnternet Bedava Olacakmı?

15 Temmuz 2016 yılında ülkemizde alçakça yapılan darbe girişiminin üzerinden yaklaşık 2 yıl geçti. Geçtiğimiz yılda tüm operatörler kullanıcılara ücretsiz dakika, SMS ve İnternet hediye etmişti. Aynı uygulama bu yılda geçerli olacak mı?

Türk Telekom

Türk Telekom tarafından kullanıcılara gönderilen mesajda, 15 Temmuz Demokrasi ve Özgürlükler Günükapsamında adil kullanım kotasının belirli bir süre için kaldırıldığı açıklandı. Türk Telekom’un gönderdiği mesaj şu şekilde;

” 15 Temmuz günü 00:00 – 23:59 saatleri arasında evde internetinizden yaptığınız kullanımlar Turk Telekom’dan hediye olup adil kullanım kotanız etkilenmeyecektir. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüz kutlu olsun. ”

Mobil tarafta ise abonelere her yöne 1000 dakika ve şebeke içi sınırsız konuşma hakkı sunulacak. Bunun yanı sıra, 1 GB internet ve 5000 SMS hediye edilecek.

Turkcell

Turkcell’in ise gün boyunca tüm Wi-Fi noktalarını ücretsiz hale getireceği açıklandı. Ancak, mobil kullanıcılara herhangi bir hediye sunulup sunulmayacağına dair bir açıklama yapılmadı.

Vodafone

Vodafone tarafından konu ile alakalı henüz bir duyuru yapılmadı.

Yorum Gönder

0 Yorumlar