5.500 mAh Bataryalı Xiaomi Mi Max 3 Özellikleri Ortaya Çıktı 5.500 mAh Bataryalı Xiaomi Mi Max 3 Özellikleri Ortaya Çıktı

5.500 mAh Bataryalı Xiaomi Mi Max 3 Özellikleri Ortaya Çıktı

Önümüzdeki günlerde tanıtımı yapılacak olan Xiaomi Mİ Max'in özellikleri ortaya çıktı.

Mi Max ailesini en yeni model olan Mi Max 3’le genişletmeye hazırlanan Xiaomi, tanıtım öncesi neredeyse tüm özellikleri kullanıcılarla paylaşıyor. Popüler Çinli telefon üreticisi, çerçevesiz ekran kervanına dahil olan modelinin yeni fotoğraflarını sızdırdı. Çentik modasına uymayan Mi Max 3, 6,9 inç boyutunda 18:9 en-boy oranında devasa bir ekranla geliyor. Phablet sınıfına giren telefonun çözünürlüğü ise Full HD+ olarak açıklanıyor. Telefonun pil kapasitesi ise selefine göre artırılmış durumda. 5,300 mAh kapasiteli Mi Max 2’nin izlerini takip eden cihazın pili 5.500 mAh kapasite sunuyor. Adeta bir harici şarj cihazı görevi görüyor anlayacağınız.

Android 8.1 işletim sistemiyle gelen cihaz, Snapdragon 636 işlemciden güç alıyor. Fotoğrafları sızan cihazın, işlemci gücünü 4 GB RAM’le desteklediği ve 64 GB hafıza sunduğu görünüyor. Tabii cihazın alternatif konfigürasyona sahip başka modelleri de bulunabilir. Yine sızan görsele göre cihazın arayüzü MIUI 9.6 olarak görünüyor. MIUI 10 güncellemesi ise alması neredeyse kaçınılmaz diyebiliriz. Cihazla ilgili belirsiz kalan detaylarsa şimdilik renk seçenekleri, fiyat ve bulunabilirlik. 19 Temmuz‘da resmi bir tanıtımla duyurulacak olan telefonla ilgili bu detayların da o gün açıklanması bekleniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar