Apple iOS 12 Beta 3 Yayınladı! Apple iOS 12 Beta 3 Yayınladı!

Apple iOS 12 Beta 3 Yayınladı!

Apple, WWDC 2018 etkinliğinde tanıtımını gerçekleştirdiği iOS 12 sürümü için test sürecine devam ediyor. Yüksek performansa odaklanılan iOS 12 için ikinci betanın üzerinden yaklaşık iki hafta geçerken, iOS 12 Beta 3 sürümü yayınlandı.

Apple Haritalar için geçtiğimiz günlerde duyurusunu yapılan yeni haritalandırma verileri iOS 12 Beta 3 ile kullanıma sunuldu. Ancak, ilk etapta San Francisco ve Bay Area ile kısıtlı bu veriler için dünyada nasıl bir yol izleneceği bilinmiyor.
iPhone ve iPad için geliştiricilerin kullanımına sunulan iOS 12 Beta 3, yaklaşık 600 MB boyutunda bir güncelleme. İkinci beta sürümünde ciddi değişikliklere imza atılırken, bu sürümde heniz Harita dışında değişiklik tespit edemedik.
iOS 12 Beta 3 sürümünü cihazınıza yükleyebilmeniz için tahmin edebileceğiniz gibi cihazınızın UDID kaydının yapılmış olması, yani bir geliştirici hesabına sahip olmanız gerekiyor. Bir diğer seçenek ise geliştirici profili kullanmak.

iOS 12 Beta sürümlerini iPhone veya iPad’inize yüklemek istiyorsanız, yukarıda yer alan linke tıklayarak kurulum için gerekli adımları takip etmeniz yeterli.

Eylül ayında son kullanıcı ile buluşması planlanan iOS 12 sürümünü destekleyen cihazlar şu şekilde;

– iPad Air
– iPad Air 2
– iPad Pro
– iPad 9.7
– iPad mini 2
– iPad mini 3
– iPad mini 4
– iPod touch 6th
– iPhone 5s
– iPhone SE
– iPhone 6/6 Plus
– iPhone 6s/6s Plus
– iPhone 7/7 Plus
– iPhone 8/8 Plus
– iPhone X

Yorum Gönder

0 Yorumlar