FIFA 19'un Çıkış Tarihi ve Fiyatı Ortaya Çıktı FIFA 19'un Çıkış Tarihi ve Fiyatı Ortaya Çıktı

FIFA 19'un Çıkış Tarihi ve Fiyatı Ortaya Çıktı

Merakla beklenen oyunlardan biri olan FIFA 19'un fragmanı, çıkış tarihi ve fiyatı ortaya çıktı. Fragmanda da göreceğiniz üzere birçok yeni özelliğin oyuna dahil olduğu açıkça görülüyor. Bu özelliklerden en büyüğü ise hiç şüphesiz UEFA Şampiyonlar Ligi'nin oyuna eklenmesi oldu. Kulüp futbolunda UEFA Champions League’den daha büyük bir seviye yok. Hayallerin peşinden koşulan ve efsanelerin doğduğu bu tarihi turnuvada dünyanın en iyi kulüpleri karşı karşıya geliyor. 

FIFA 19’un PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch sürümlerindeki UEFA Champions League modu, resmi maç sunumu, Europa League ve Super Cup gibi çeşitli turnuva deneyimleri ve Derek Rae ile Lee Dixon’ın yepyeni maç anlatımı ile oyunun her bölümünde yer alacak. Şampiyonlar liginin yanında oyuna yepyeni modlar da eklenmiş durumda.

Özel UEFA Champions League modunda, turnuvayı grup aşamasından Madrid’deki Wanda Metropolitano stadyumunda yapılacak finale kadar oynayın. Hem Santra’da hem de Kariyer Modunda devasa kulüp müsabakası yeniliklerini tüm ayrıntılarıyla keşfedin.

FIFA 19 Ultimate Team’deki canlı UEFA Champions League ve Europa League içerik güncellemeleriyle hayalinizdeki kadroyu kurabileceksiniz. 

FIFA 2019 28 Eylül'de satışa çıkıyor. Oyun ön sipariş ile satışa sunuldu. FIFA 19 ön sipariş fiyatı ise pakete göre 350 ile 450 lira arasında değişim gösteriyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar