Huawei Watch 3 Geliyor Huawei Watch 3 Geliyor

Huawei Watch 3 Geliyor

Huawei tarafından Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü üzerinden alınan yeni ticari markalar ile şirketin 3 farklı versiyona sahip olacak yeni akıllı saat modeli üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Cihazların isminin Huawei Watch 3 olup olmayacağı konusu belirsiz olsa da yine şirketin 3. nesil akıllı saati için kolları sıvadığı kesinleşti.

Huawei akıllı saat için Anchor, Unlimited ve Voyage isimleri altında başvuru yapılmış durumda. Tahminler Unlimited akıllı saatin en üst model olacağını ve diğerlerinin de bunun altında sıralanacağı yönünde. Cihazların birbirinden hangi özelliklerle ayrılacağı ise şimdilik bilinmiyor. En üst modelde ise 4G bağlantıseçeneği sunulacağı kesin gibi. Ayrıca, şirketin yeni modellerde Classic ve Sportsıfatlarını tercih etmeme ihtimali de bulunuyor. Umarız ki şirket ikinci nesil modelindeki küçük ekran ve performans eksikliklerini yeni modelinde gidermeyi ihmal etmez.

Huawei Watch 3 özellikleri de şu an için maalesef belirsizliğini korurken, IFA 2018 etkinliği ile birlikte akıllı saatler hakkında çok daha fazlasını öğrenme ihtimalimiz yüksek.

Yorum Gönder

0 Yorumlar