LG G7 ThinQ Dayanıklılık Testinde LG G7 ThinQ Dayanıklılık Testinde

LG G7 ThinQ Dayanıklılık Testinde

6.1 inç büyüklüğünde 1440 x 3120 piksel çözünürlük sunan 19.5:9 formatında bir IPS ekrana ve 10 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Qualcomm Snapdragon 845 işlemciye ev sahipliği yapan LG G7 ThinQ için dayanıklılık testi yayınlandı.

LG G7 ThinQ dayanıklılık testi, birçok kişinin tahmin edebileceği gibi, cihazlara uyguladığı bu tür testler ile popülerlik kazanan JerryRigEverything‘den geldi.

Her zaman olduğu gibi ekran çizilmesi ile başlayan dayanıklılık testinde, LG G7 ThinQ’nun Gorilla Glass 5 ile korunun ekranı beşinci seviyeye kadar mukavemet gösterirken, altıncı seviyeden itibaren ekranda ciddi çizikler oluşmaya başlıyor.

Cihazın kameraları ve arka kapağı dayanıklı yapısını gözler önüne sererken, kasa ve parmak izi okuyucu her telefonda olduğu gibi bıçak ile kolayca hasar alıyor.

Bükülme testinden başarıyla geçen LG G7 ThinQ, böylece sağlam bir kasaya sahip olduğunu kanıtlıyor. Son olarak LG G7’nin ateşe maruz bırakılanekranı, oluşan siyah lekeyi kısa bir süre içerisinde atarak, eski haline dönmeyi başarıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar