Motorola Moto One Power ve Moto Z3'ün Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı Motorola Moto One Power ve Moto Z3'ün Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Motorola Moto One Power ve Moto Z3'ün Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Lenovo çatısı altındaki Motorola yeni akıllı telefonları Moto Z3 ve Moto One Power için tarih vermiş durumda. 

Lenovo tarafından 2 Ağustos tarihinde Şikago şehrindeki Motorola Genel Merkez binası kullanılarak bir YouTube canlı yayını gerçekleştirilecek. Daha önce şirketin Moto Z3 ve Moto One Power için bir etkinlik düzenleyeceğinin söylendiğini de hatırlatalım. Şirket, Haziran ayı başında ise Moto Z3 Play akıllı telefonunu duyurmuştu.

Şirketin Moto One Power ile birlikte cihazın daha küçük form faktörlü hali olan Moto One modelini de tanıtacağı söyleniyor. Power modelinde daha büyük batarya bulunacağı da tahminler arasında. Önceki sızıntılara göre, gücünü Qualcomm Snapdragon 636mobil platformundan alacak One Power, 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama ile gelecek. Ayrıca cihazda, 6.2 inç Full HD+ çözünürlükte ve 19:9 görüntü oranına sahip ekran sunulacak. 3,780 mAh sabit batarya ile gelecek cihazın kutudan Android 8.1 Oreo ile çıkacağı ifade ediliyor.

Üründe, LED flaş ve 12 Megapiksel + 5 Megapiksel kamera sensörlerinden oluşan çift kamera kurulumu sunulacak. Ön tarafta ise 8 Megapiksel selfie kamerası bekleniyor. Turbo şarj teknolojisine destek için USB Type-C portu da diğer detaylar arasında.

Yorum Gönder

0 Yorumlar