Nokia'dan İki Yeni Telefon Daha Nokia'dan İki Yeni Telefon Daha

Nokia'dan İki Yeni Telefon Daha

HMD Global bu yıl başta Nokia 5.1, Nokia 7 Plus ve Nokia 8 Sirocco olmak üzere birçok Nokia akıllı telefonu kullanıcılar ile buluşturmasına rağmen, şirketin yeni akıllı telefonlar üzerinde çalışmaya devam ettiği görülüyor.

Nokia’nın şu anda Çin’de satılmakta olan X6 modelini, TA-1103 model numarası ile kısa bir süre içerisinde dünya genelinde satışa sunması bekleniyor. HMD Global, model numaraları konusunda bir standartüzerinden gitmediği için bu iki yeni akıllı telefonun hangi modeller olduğu bilinmezken, güçlü bir tahmin var.

Ancak, şirketin IFA 2018’de Nokia 5.1 Plus ve amiral gemisi Nokia 9’u duyurmayı planladığı biliniyor. Bu nedenle onay alan iki akıllı telefon bu cihazlar olabilir.

Orta seviye bir telefon olan Nokia 5.1 Plus’ın, 5.7 inç boyutundaki çentikli ekranı ile Nokia X6’ye benzemesi bekleniyor. Cihaz Helio P18 işlemciden güç alacak.

Yeni amiral gemisi Nokia 9 ise ekrandan parmak izi okuyucu gibi üst seviye özellikler sunacak. Bunun yanı sıra Nokia 9’un, önceki modellere kıyasla oldukça iyi bir kameraya sahip olacağı iddia ediliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar