Oppo R17 Akıllı Telefon 10 GB RAM'le Geliyor Oppo R17 Akıllı Telefon 10 GB RAM'le Geliyor

Oppo R17 Akıllı Telefon 10 GB RAM'le Geliyor

Akıllı telefon firmaları birbirleri ile kıyasıya yarış devam ediyor. Bu yarışlardan birisi RAM yarışı. Son dönemde üreticiler ekrandan parmak izi okuyan telefonlara odaklanırken, RAM yarışıkaldığı yerden devam ediyor.

Bu kapsamda R15 ve R15 Pro’yu kullanıcılar ile buluşturan Oppo’nun, bir süredir üzerinde çalıştığı Oppo R17 modeli 10 GB RAM ile gelebilir. Vivo’nunda 10 GB RAM’e sahip bir telefon üzerinde çalıştığını ek bilgi olarak belirtmek isteriz.

Görüldüğü kadarıyla Çin’de, Opposponsorluğunda düzenlenen etkinlikte çekilen bir fotoğraf Çin’in sosyal medya platformu Weibo’da paylaşıldı. Paylaşılan görselde ” R17 ” ibaresi dışında telefonla ilgili herhangi bir detay yer almıyor.

Ancak, görselin paylaşıldığı kaynakta cihazın 10 GB RAM ile geleceği belirtiliyor. En çok merak edilen konu ise 10 GB gibi oldukça yüksek bir RAM kapasitesine sahip olan bir telefonun diğer teknik özellikleri.

Günümüzde birçok amiral gemisi akıllı telefonun genelde ülkemizde satılmayan, ancak yurtdışında kolayca temin edilebilen 8 GB RAM’li versiyonları bulunuyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar