Samsung Galaxy Note 9 Bekleyenler İçin Can sıkıcı Gelişme Samsung Galaxy Note 9 Bekleyenler İçin Can sıkıcı Gelişme

Samsung Galaxy Note 9 Bekleyenler İçin Can sıkıcı Gelişme

Galaxy Note 9‘un tanıtımına kısa bir süre kalırken, geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan sızıntılarda Galaxy S9 serisininde 6 farklı renk seçeneği sunan Samsung’un, Galaxy Note 9 modelini 5 farklı renk ile satışa sunacağı iddia ediliyordu.

Bu renk seçenekleri arasından gece siyahı, titanyum grisi, mercan mavisine kesin gözüyle bakılıyor. Evet, beş farklı renk seçeneği sunulacak. Ancak, yeni S-Pen’in model numaralarının sızdırılması kullanıcıları üzecek bir detayı ortaya çıkardı.
Note 9 renk seçenekleri arasında Altın yok!

Note 9’un Bluetooth bağlantılı yeni S-Pen kalemi EJ-PN960 model koduna sahip olacak. Beş farklı renkte olması beklenilen S-Pen için model kodları şu şekilde;

EJ-PN960BBEGWW: Siyah
EJ-PN960BJEGWW: Gri
EJ-PN960BVEGWW: Menekşe / Mor
EJ-PN960BLEGWW: Mavi
EJ-PN960BAEGWW: Kahverengi

Kalemin telefonla aynı renkte olacağını dikkate aldığımızda, Samsung’un Note 9 ile yeni bir renk seçeneğini ( Kahverengi ) kullanıcılara sunacağını görüyoruz. Ancak, kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği Altın renk seçeneği listede yer almıyor.

Şirkete yakın kaynaklar, Samsung’un lansmandan birkaç ay sonra Altın renkli versiyonu piyasaya sunacağını iddia ediyor. Bazı kaynaklar ise Mavi versiyonun aslında altın rengi öne çıkaracağını belirtiyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar