Samsung Galaxy Note 9'un Değeri Ortaya Çıktı Samsung Galaxy Note 9'un Değeri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 9'un Değeri Ortaya Çıktı

Polonya merkezli bir sitenin Samsung çalışanına dayandırdığı habere göre Samsung Galaxy Note 9, 6 GB RAM ve 128 GB depolama için yaklaşık 990 euro fiyat etiketine sahip olacak. Bu açıdan yerini alacağı model ile benzer bir etiketten gelen model, Güney Kore gibi Avrupa pazarında da 24 Ağustos tarihinde raflardaki yerini alacak deniyor. Resmi olarak 9 Ağustos tarihinde lanse edilecek telefonun, genel olarak bakıldığı zaman işi biraz zor görünüyor. Çünkü model Samsung Galaxy Note 8 ile aynı görünüyor. Bu da Galaxy Note 8 sahiplerinin bu telefona kolay kolay geçmeyeceğini gösteriyor.

Aynı durumu Galaxy S9 ailesinde de yaşayan Samsung, tasarım konusunda sınırlarına ulaşmış durumda. Bu yüzden de kişiler artık satın aldıkları Galaxy modellerini daha uzun süre ellerinde tutuyor. Bu arada bir de Apple iPhone X Plus tehdidi bulunuyor. Eylül ayında tanıtılacak telefon, dev amiral gemisi bakanlar için en güçlü alternatifler arasında yer alıyor.

Telefon 6,4 inç boyutunda 2960×1440 piksel Super AMOLED bir ekran üzerine kuruluyor. Gücünü Exynos 9810 ya da Snapdragon 845‘ten alacağı söylenen telefon, 6 GB / 8 GB RAM ve 128 GB / 256 GB / 512 GB depolama ile geliyor. Arkasında Galaxy S9+ gibi çift lensli bir 12 megapiksel kamera sisteminin yer alan Note 9, burada bir geniş bir de zoom lens sunuyor. Kamera performasının oldukça arttığı iddia edilen telefonun önünde ise 8 megapiksel çözünürlükte F1.7 diyaframa ve 1/3.6 inç sensöre sahip bir kamera yer alıyor. 3.5mm kulaklık girişini de bünyesinde barındıran cihaz, 4.000 mAh pil taşıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar