Yeni iPad Pro'nun Özellikleri Ortaya Çıktı Yeni iPad Pro'nun Özellikleri Ortaya Çıktı

Yeni iPad Pro'nun Özellikleri Ortaya Çıktı

Son yıllarda gelen her yeni Apple cihazında, önceki sürümlerde olan özelliklerin yeni ürünlerde kalkabildiğini görüyoruz. Bu yılki iPad Pro modelleri, Macotakara’nın söylentilerine göre 3,5 mm’lik kulaklık jakı olmadan gelebilir.

Raporda, 10,5 inçlik iPad Pro, toplam kalınlıkta önemli bir değişiklik olmaksızın genişlikte ve yükseklikte birkaç milimetre değişiyor. Boyutların, 250,6 mm x 174,1 mm x 6,1 mmboyutlarındaki mevcut modele kıyasla 247,5 mm x 178,7 mm x 6 mm olacağı söyleniyor.

Apple’ın 12,9 inç iPad Pro’ları ise daha belirgin değişiklikler görecek. Öngörülen boyutlar, 305,7 mm x 220,6 mm x 6,9 mm’den, 280 mm x 215 mm x 6,4 mm’ye değişiyor. Bu küçülme, belirgin ölçülerde daha kısa ve biraz daha dar bir gövdeye neden olabilir.

En önemlisi, iPad Pro’nun her iki boyutunda da kulaklık jakının olmayacağına inanılıyor. Daha da kötüsü, Apple iPhone’larda hala olduğu gibi Lightning’ten 3.5mm’ye çevirici bir aparatın da kutuya dahil olmayacağı düşünülüyor.

AirPod’lar veya diğer kablosuz kulaklıklar, mobil dinleme için iyi bir seçenek olabilir ancak multimedya araçlarına sahip bir “Pro” ürün için, bazı kullanıcılar yine de bazı güzel ve kablolu kulaklıklarını kullanmak isteyeceklerdir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar