128 GB'lık Honor Play Ortaya Çıktı 128 GB'lık Honor Play Ortaya Çıktı

128 GB'lık Honor Play Ortaya Çıktı

Haziran ayında Honor, GPU Turbo teknolojisine sahip Honor Play‘i duyurmuştu. 64GB depolama alanı + 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı + 6 GB RAM şekilde sunulan cihaza, şimdi yeni bir versiyon daha ekleniyor: Honor Play 128 GB depolama alanı + 6 GB RAM.

Telefonun depolama kapasitesi artırılmış olsa da fiyatlandırma 2,399 Yuan (349 dolar) olacak. Telefonun ayrıca üç renk seçeneği bulunuyor: Nebula moru, Aurora Mavisi ve Gece yarısı siyahı.

Honor Play, çentiğe sahip, 2340 x 1080ekran çözünürlüğü içeren 6,3 inç Full HD+ ekran ile geliyor. NPU ve Mali-G72 MP12 grafik işlemcisine şirketin kendi ürünü olan sekiz çekirdekli Kirin 970 işlemci eşlik ediyor.

Telefonun en önemli özelliklerinden biri olan GPU Turbo teknolojisi, grafik işlem verimliliğini yüzde 60’a kadar artırarak GPU performansını önemli ölçüde yükseltiyor.

Arka panelde, Al çekim ve AR desteği ile 16 megapiksel ve f/2.2 sensörden oluşan kameranın yanına 2 megapiksel ve f/2.4 sensöre sahip derinlik katan bir kamera konumlandırılmış. Ön taraftaki selfie kamerası ise 16 megapiksel ve f/2.0 sensör ile donatılmış.

Arka panelde bir parmak izi sensörü var. Telefonda ayrıca yüz tanıyarak kilit açma özelliği var. Bu özellik, farklı ışıklandırmalara ve yüz hassasiyetindeki değişikliklere uyum sağlamada yardımcı olduğu söylenen yapay zekayı kullanıyor.

Telefonun, depolama kapasitesini 256 GB’a kadar genişletebileceğiniz bir micro SD kart yuvası var. Cihazdaki bağlantı seçenekleri arasında 4G VoLTE, GPS, Bluetooth 4.2, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, 3,5 mm kulaklık girişi ve USB Type-C bulunuyor.

Cihaz, yine GPU Turbo teknolojisi ile desteklenen 4D oyun deneyimi ile geliyor. Patlamalar ve sarsıntılar de dahil olmak üzere birçok oyun sahnesi bu teknoloji ile tespit edilebiliyor. Telefon ayrıca, yansıtmayı azaltmak ve ışık altında oyun deneyimini geliştirmek için ekranda özel bir film ile birlikte geliyor.

Yazılım tarafında ise şirketin özel arayüzü olan EMUI 8.2 ile AndroidOreo işletim sistemini çalışıyor. Telefonda hızlı şarj desteği ile 3.750 mAh pil yer alıyor ve oyunlar için idealgibi gözüküyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar