Beş Kameralı LG V40 ThinQ Ortaya Çıktı Beş Kameralı LG V40 ThinQ Ortaya Çıktı

Beş Kameralı LG V40 ThinQ Ortaya Çıktı

Resmi olarak eylül ayında tanıtılacağı, kasım ayında ise satışa çıkacağı açıklanan LG V40 ThinQ, dediğimiz gibi bugün ilk defa görücüye çıktı. Oldukça ince çerçeveler üzerine kurulan model, yazılımsal olarak gizlenebilen bir ekran çentiğine sahip. Görsellerde çentiksiz halini gördüğümüz model, daha önce söylendiği gibi arkasında üçlü, önünde ise ikili kamera sistemi taşıyor.


Yani toplamda beş kameraya sahip model, arkada 20 megapiksel, 16 megapiksel ve 13 megapiksel gibi bir kurulum kullanıyor. Bu açıdan direkt olarak Huawei P20 Pro‘ya rakip olacak yeni akıllı telefon, 3120×1440 piksel çözünürlüğe sahip POLED ekran üzerine kuruluyor. Buna ek olarak telefonda yine G7 ThinQ gibi özel bir Google Assistant butonu yer alıyor. Parmak izi sensörü arkasında olan LG V40 ThinQ, 3.5mm kulaklık girişini de koruyor. Firmanın burada alıştığımız gibi yüksek kaliteli bir DAC kullanması bekleniyor.

Ön kamerasıyla üç boyutlu yüz tanıma yapacağı iddia edilen telefon, gücünü Snapdragon 845 işlemci ve en az 6 GB RAM‘den alacak gibi görünüyor. İşletim sistemi tarafında ise Android 9.0 Pie bekleniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar