BİM'e Uygun Fiyatlı Lenovo Moto E4 Geliyor BİM'e Uygun Fiyatlı Lenovo Moto E4 Geliyor

BİM'e Uygun Fiyatlı Lenovo Moto E4 Geliyor

BİM ve A101'in devamlı olarak teknoloji severleri memnun ettiği doğrudur. Her hafta sunduğu uygun fiyatlı ürünler ile teknoloji severleri sevindiren market zincirleri, şimdi tekrardan gündemde. Bu haftaki akıllı telefon ise Lenovo Moto E4.

BİM, 10 Ağustos’tan itibaren satışa sunacağı aktüel ürünlerini duyurdu. BİM’in resmi internet sitesinde yer alan bilgiye göre Cuma gününden itibaren Lenovo’nun giriş seviye akıllı telefonu Moto E4’e oldukça uygun bir fiyata sahip olabileceksiniz.

MediaTek MT 6737 işlemcisinden güç alan Lenovo Moto E4, 2GB RAM ve microSD kart ile genişletilebilen 16GB dahili depolama alanına sahip.

5 inç boyutunda ve HD çözünürlüğünde bir ekrana sahip olan cihaz, fiyatına göre özellikleri ile göz dolduruyor. 8MP arka, 5MP ön kameraya sahip olan cihaz, BİM'de alıcılarını bekliyor olacak.

Android 7.1.1 ile gelen Moto E4, 2800 mAh bataryası ile standart günlük kullanımda tek şarjla bir günü rahatlıkla çıkarabilir. Bu Cuma'dan itibaren BİM mağazalarında satışa çıkacak olan Lenovo Moto E4’e 599 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ürünün piyasa fiyatının yaklaşık 700 lira olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Yorum Gönder

0 Yorumlar