Google Pixel 3 XL Ortaya Çıktı Google Pixel 3 XL Ortaya Çıktı

Google Pixel 3 XL Ortaya Çıktı

Google’un yeni amiral gemisi hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Gelen detaylarla birlikte Google Pixel 3 XL tasarımı netlik kazandı diyebiliriz. Yeni model oldukça iddialı geliyor.

Bu yılın en çok merak edilen telefonlarından biri olan Pixel 3 XL, çalışırken görüntülendi. Bugün ortaya çıkan söylentiyle, Toronto’da seyahat eden bir kişinin elindeki akıllı telefonun Pixel 3 XL olduğu iddia edildi.

Daha önceden de kutu açılış videosuyla gündeme gelen model, bir kez daha Toronto’da ortaya çıktı. Açılış videosunda ki telefon ile sızdırılan görselledeki telefonu karşılaştırdığımızda, iki modelin neredeyse aynı olduğunu görmekteyiz.

Söylentilere göre yeni 3 XL modeli, 6.7 inç boyutundaki OLED bir ekrana sahip olacak. Snapdragon 845 işlemcisinden gücünü alacak olan yeni amiral gemisi, günlük performans konusunda da kullanıcılarını oldukça memnun edecek.

12 megapiksellik arka kamerasıyla gelecek olan Pixel 3 XL’ın ön kamerasının ise 8 megapiksel olacağı iddia ediliyor. Batarya konusundaysa yeni model, 3.430mAh boyutundaki bir bataryayla kullanıcıların karşısına çıkacağını da belirtelim.

Yorum Gönder

0 Yorumlar