Honor 8X Max'in Özellikleri Ortaya Çıktı Honor 8X Max'in Özellikleri Ortaya Çıktı

Honor 8X Max'in Özellikleri Ortaya Çıktı

Huawei çatısı altında yer alan Honor yeni akıllı telefon modeli Honor 8X Max için çalışmalarını sürdürüyor. 

Neredeyse çerçevesiz ancak üst tarafında ufak bir ekran çıkıntısı ve altta bir kenarlık bulunacak olan Honor 8X Max, 7.12 inçekrana sahip olacak. Ekran gövde oranı ise yüzde 90 üzerinde olarak ifade ediliyor. Akıllı telefonun işlemcisi ise Qualcomm Snapdragon 660 mobil platformu olacak. Ek olarak cihaz, 4 GB RAM ve microSD kartile artırılabilir 64 GB dahili depolama alanı sunacak.

Dolby Atmos destekli çift hoparlörkurulumuna sahip olacak akıllı telefonda parmak izi okuyucusu ise arka tarafta konumlandırılıyor. Ek olarak arka tarafta LED flaş ile birlikte çift kamerakurulumuna yer veriliyor. Ayrıca, microUSB portu üzerinden hızlı şarj işlevinin de sunulacağı gözüküyor. 18W hızlı şarj ile gerçekleştirilecek 10 dakikalık şarj ile 40 dakika konuşma süresinden bahsediliyor.

Honor 8X Max, 177.6 x 86.3 x 8.1 milimetre ölçülerinde ve 210 gramağırlığında olacakken Mavi, Siyah ve Kırmızı renk seçenekleri sunacak. 3.5 milimetre ses girişinin cihaz yer alaca olması da birçok kullanıcıyı sevindirecektir.

JD.com web sitesinde listelenen cihazın fiyatı ise 1,465 dolar gibi uçuk bir rakama denk geliyor. Öte yandan, bu fiyatın aşırı şekilde yüksek olduğu ve hatalı olabileceği tahmin ediliyor. Cihazın resmi tanıtımının ise 5 Eylül tarihinde Çin’de gerçekleştirileceği ifade ediliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar