HTC U12 Life Özellikleri Ortaya Çıktı HTC U12 Life Özellikleri Ortaya Çıktı

HTC U12 Life Özellikleri Ortaya Çıktı

HTC U12 Life hakkında yeni bilgiler yavaş yavaş gelmeye devam ediyor. İlk olarak geçtiğimiz hafta gün yüzüne çıkan U12 Life, orta segment kullanıcılarının gözdesi olmayı hedefliyor.

Son zamanlarda orta sınıf telefon pazarında bir hayli rakiplerinin gerisinde kalan HTC, U12 Life ile yeniden rekabete hazırlanıyor. Tasarımı ve teknik özellikleri ortaya çıkan U12 Life, çift kamerası ile tüm dikkatleri üzerine çekecek.

Gelen detaylara bakacak olursak HTC yeni orta sınıf telefonunda, çift arka kameraya yer vereceği belirtiliyor. Sızdırılan şemalara göz gezdirdiğimizdeyse, önceki modellere benzer bir tasarım anlayışının yeni telefonda da devam ettirildiğini görmekteyiz.

16 MP + 5 MP çift arka kamerasıyla U12 Life, Snapdragon 636 işlemciden gücünü alacak. Bunun beraberinde telefon, 4 GB RAM ve 64 GB’lık depolama seçeneğiyle satışa sunulacak.

6 inç, 2160 X 1080 çözünürlükdeki bir ekrana sahip olan U12 Life’da, ayrıca 3600mAh boyutunda bir batarya bulunuyor. Fakat yeni telefonun ne zaman tanıtılacağıyla ilgili, henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Yorum Gönder

0 Yorumlar