Huawei Mate 20 Lite Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı Huawei Mate 20 Lite Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

Huawei Mate 20 Lite Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

Son zamanların merakla beklenen ve ekrandan parmak izi okuma ve 3 boyutlu yüz tanıma teknolojilerinin Huawei Mate 20 ve Huawei Mate 20 Pro modellerine getirileceği ortaya çıkmıştı. Şirketin Huawei P20 Pro modelinde üçlü arka kamera sunarak yine bir ilki gerçekleştirmiş olduğunu da unutmamak gerek. Şimdi ise yeni bir sızıntıyla Huawei Mate 20 Lite renk seçenekleri gün ışığına çıktı.

Evan Blass (evleaks), Twitter üzerinden Huawei Mate 20 Lite renk seçeneklerini gözler önüne seren bir görsel paylaştı. Buna göre cihaz siyah, mavi ve altın renk seçenekleri ile birlikte sunulacak. Bu renklerin tüm bölgelerde mevcut olacağı tahmin ediliyor.

Şirketin Mate 20 Lite modelinde ekran çentiğini koruduğu ve bu cihazın da 3 boyutlu algılama yeteneklerine sahip olabileceği ifade ediliyor. Hatta çift selfie kamerası ve çift arka kamera da akıllı telefonun öne çıkanları arasında gözüküyor. Parmak izi okuyucu ise üst orta kısımda bulunan çift kameranın altında yer alıyor.
Genel olarak bakıldığında cihaz iPhone X ile oldukça benzer bir tasarıma sahip. Elbette alttaki kalın çerçeveyi saymazsak. Bu alt çerçevede şirketin logosuna ise yer verilmemiş.

Yorum Gönder

0 Yorumlar