Huawei Mate 20 Lite Yeni Görselleri Ortaya Çıktı Huawei Mate 20 Lite Yeni Görselleri Ortaya Çıktı

Huawei Mate 20 Lite Yeni Görselleri Ortaya Çıktı

Huawei kısa süre içerisinde Mate 20 Lite, Mate 20 ve Mate 20 Pro modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. Firmanın 2018’in kalanı için büyük önem arz eden telefonlar, detaylanmaya devam ediyor. Bu sefer ise yine ailenin en düşüğü Mate 20 Lite hakkında yeni bilgiler var. Sızdırılan görseller üzerinden elde edilen bilgilere göre telefon daha önce söylendiği gibi 3.650 mAh değil 3.750 mAh pil bulunuyor.

Sevindirici şekilde 3.5mm kulaklık girişini koruyan telefon, Apple’ın Animoji’sine rakip QMoji sistemine de destek veriyor. Bunun için öndeki çiftli kameraya büyük iş düşüyor. HDR Pro kamera moduyla fotoğrafları çok daha etkileyici hale getirebilecek gibi duran telefon, genel olarak oldukça iyi görünüyor. 

Söylendiği kadarıyla telefon 6,3 inç 2340×1080 piksel IPS LCD ekran üzerine kuruluyor. Gücünü 12nm üretim sürecinden çıkan Kirin 710 işlemciden alan telefon, performans konusunda oldukça iddialı duruyor.

4 GB / 6 GB RAM ve 64 GB temel depolama ile gelen modelin, microSD yuvasına sahip olup olmadığı halen bilinmiyor. Telefonun arkasında 24 + 2 megapiksel çiftli kurulum bulunuyor. Buna 24 megapiksel + 2 megapiksel çift ön kamera eşlik ediyor. Yani modelde toplam dört adet kamera bulunuyor.

Arkada yer alan ana kamerası F1.8 diyaframa sahip olan Mate 20 Lite, bu açıdan düşük ışıkta yüksek performans vadediyor. Model Ağustos ayı sonunda yaklaşık 400 dolara satışa çıkıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar