iPhone 9 ve iPhone X Plus Yeni Görüntüsü Ortaya Çıktı iPhone 9 ve iPhone X Plus Yeni Görüntüsü Ortaya Çıktı

iPhone 9 ve iPhone X Plus Yeni Görüntüsü Ortaya Çıktı

Apple'ın merakla bekelenen iPhone modelleri gün yüzüne çıkmaya başladı. Eylül ayında tanıtılacak olan iPhone 9 ve iPhone X Plus'ın yeni görüntüleri yayınlandı.

iPhone modelleri, Sonny Dickson tarafından paylaşılan görsellerle gün yüzüne çıktı. Bildiğiniz üzere Dickson, daha önceden de iPhone modelleri hakkında yaptığı isabetli tahminlerle dikkatleri çekmişti.

Şimdi ise iPhone X Plus ve iPhone 9modellerine ait olduğu belirtilen prototip görsellerini paylaşan kullanıcı, yeniden gündeme geldi. Paylaşılan görsellerle yeni modelin tasarım detayları ortaya çıktı. Bu görüntüleri değerlendiren DetroitBORG adlı YouTube kullanıcısı, üç yeni modelin de uçtan uca ekrana sahip olacağını belirtiyor.

Yeni model, 6.1 inç ekran boyutunda LCD ekrana sahip olacak. iPhone X Plus modelinde ise 6.5 inç‘lik OLEDekran paneli kullanıcıları kullanıcıları karşılayacak. Diğer detaylara bakacak olursak, iPhone 9′da tek arka kamera bulanacak. iPhone X modelleri de önceki yıl olduğu gibi dikey şekilde konumlandırılmış çift kamera kurulumuyla gelecek.
Bunların dışında üç yeni iPhone modelinde de Face ID teknolojisi yer alacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar