Motorola P30' Görseli Ortaya Çıktı Motorola P30' Görseli Ortaya Çıktı

Motorola P30' Görseli Ortaya Çıktı

Akıllı telefon piyasasında son zamanların yükselen markalarından biri olan Motorola yeni akıllı telefonu Motorola P30’a ait olduğu iddia edilen bir görsel ortaya çıktı.
Görsele baktığımız zaman Motorola'nın iPhone X'ten baya bir etkinlendiği rahat bir şekilde görebiliyoruz. Neredeyse iPhone X ile aynı tasarıma sahip olan P30, şimdiden kullanıcıları heyecanlandırmayı başardı.

Yakın bir zaman içerisinde P30 Note ve P30 Play modelleri ile birlikte tanıtılması beklenen Motorola P30, çentikli bir tasarıma sahip olacak. 

Motorola P30, diğer çentikli telefonlarda olduğu gibi bir alt çerçeveye sahip olacak. Fakat bu çerçeve, diğer Android telefonlar ile kıyaslandığında oldukça ince görünüyor.Cihazın arka kısmına baktığımız zaman kamera modülü, iPhone X’deki gibi sol üst köşede dikey pozisyonda bulunuyor. Parmak izi tarayıcı ise arka tarafında yer alıyor cihazın.

Ortaya çıkan bilgileri göre Motorola P30, modeli tam olarak açıklanmayan 8 çekirdekli bir işlemciden güç alacak. 6GB RAM’a sahip olacak olan cihazın 64GB ve 128GB olmak üzere iki farklı depolama alanı seçeneği bulunacak. 6.2 inç ekranlı cihazın 16MP+5MP çift arka kamerası ve 12MP ön kamerası olacak. Batarya kapasitesi ise 3000mAh olması bekleniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar