Nokia'nın Yeni Modeli 21 Ağustos'ta Piyasaya Çıkıyor Nokia'nın Yeni Modeli 21 Ağustos'ta Piyasaya Çıkıyor

Nokia'nın Yeni Modeli 21 Ağustos'ta Piyasaya Çıkıyor

Nokia yeni akıllı telefon çıkarmaya devam ediyor. En çok beklediğiniz telefon mottosuyla, 21 Ağustos’u işaret eden şirket kullanıcıları şimdiden heyecanlandırdı. Android telefonlarıyla akıllı telefon pazarına hızlı bir giriş yapan Nokia başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.

Bugün yapılan açıklamayla Nokia 9 söylentileri yeniden arşivlerden çıkarıldı. Snapdragon 845 işlemcisinden güç alacak olan yeni Nokia modelinin tanıtılması neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. 21 Ağustos Salı günü, düzenlenecek olan etkinlikle yeni telefonu gün yüzüne çıkartacak olan Nokia, adından oldukça söz ettirecek.

Yeni telefon hakkında beklenen en büyük yenileklerden biriyse ekrandan parmak izi okuma olarak gösteriliyor. Bununla birlikte OLED ekranıyla da kullanıcıların dikkatini çekmeyi hedefleyen model, Android 9.0 Pie güncellemesiyle piyasaya sunulacak.

HMD Global, yeni akıllı telefonuyla rakipleriyle sıkı bir rekabetin içerine girmeyi planlıyor. 21 Ağustos Salı günü, yeni modelini gün yüzünü çıkartacak olan şirket şimdiden herkesi meraklı bir bekleyişin içine soktuğunu söylebiliriz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar