PES 2019 Demo'su Yayınlandı Peki Nasıl İndirilir? PES 2019 Demo'su Yayınlandı Peki Nasıl İndirilir?

PES 2019 Demo'su Yayınlandı Peki Nasıl İndirilir?

PES 2019 demo sonunda yayınlandı. Oyuncular yeni PES’i satın almadan denemek istedikleri için, özellikle Steam tarafında “PES 2019 demo indir!” seçeneğinin gelmesini merakla bekliyorlar. PS4, Xbox One ve Steamplatformlarında yayınalanan demoyu nasıl indireceğinizi sizlere anlatıyoruz

PlayStation tarafında tek yapmanız gereken, PlayStation Store üzerinden önce Games, ardından da Demo sekmesine ulaşmak. Burada “See All Demos” sekmesini göreceksiniz. PES 2019 demo burada ilk sıraya alınmış durumda. Veya hemen aşağıda paylaştığımız link üzerinden PS hesabınıza demoyu ekleyebilirsiniz.Yine aynı şekilde market üzerinden PES 2019 diye arattığınızda, demo versiyon karşınızda gelecek. Elbette uğraşmak istemiyorsanız tek yapmanız gereken, aşağıda size verdiğimiz link üzerinden demoya ulaşıp Xbox hesabınıza eklemek.


Steam tarafında ise kısa bir süre için beklememiz gerekiyor. Bu kez mağaza aramasına Pro Evolution Soccer 2019 yazdığımızda karşımıza gelecek sayfada yer alacak demo, henüz PC oyuncuları için kullanıma açılmadı. Ama açıldığında aşağıdaki link üzerinden “Ücretsiz dene” diyebileceksiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar