Samsung Galaxy J2 Core İşletim Sistemi Android Go İle Geliyor Samsung Galaxy J2 Core İşletim Sistemi Android Go İle Geliyor

Samsung Galaxy J2 Core İşletim Sistemi Android Go İle Geliyor

Samsung, Android Go işletim sistemiyle daha fazla kullanıcıya hitap etmek istiyor. Bunun için, çalışmalarına hız kesmeden devam eden şirket, Galaxy J2 Core ile kullancıların huzuruna çıkmayı planlıyor. Bugün yayınlanan raporla, yeni modelin birçok özelliği gün yüzüne çıkartıldı. 

Galaxy J2 Core, dört çekirdekli Exynos 7570 işlemcisinden gücünü alacak. 1 GB belleğe sahip olacak olan modelde, çift sim girişinin bulanacağını da şemalarda görmekteyiz. Ayrıca bu girişlerden birisinin telefonun hafızanını arttırmak için de kullanılacağını belirtelim. Ortaya çıkan detaylarda gördüğümüz gibi, sim kartını telefona takmak için telefonun arka kapağını açılarak bataryanın yerinden çıkartılması gerekiyor.

Android Go işletim sistemiyle birlikte daha akıcı bir günlük kullanım vaat eden yeni J2 Core, düşük bütçeli akıllı telefon arayışında olan kullanıcılar için güzel bir şeçenek olabilir. Henüz yeni modelin fiyatı ve çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

Yorum Gönder

0 Yorumlar