Sony Xperia XZ3 Yeni Rengi Ortaya Çıktı Sony Xperia XZ3 Yeni Rengi Ortaya Çıktı

Sony Xperia XZ3 Yeni Rengi Ortaya Çıktı

Sony’nin mobil bölümü zor zamanlar geçirse de yeni amiral gemi modeli üretmekten vazgeçmiyor. Ülkemizden çekileceği konuşulan Sony Mobile,sızdırılan yeni amiral gemi modeliyle karşımızda.

Gümüş rengiyle bu defa bizleri selamlayan Xperia XZ3 ile Sony, sektörde neredeyse standart haline gelen çentikli ekran ve çift hatta üçlü kameralara karşı duruşuna devam ediyor.

18:9 ekran ile çok eleştirilen çerçevelerini artık daha da incelten Sony, ekran kasa oranı konusunda yine rakiplerinin gerisinde kalacak gibi gözüküyor. Diğer taraftan kamera konusunda Xperia XZ3 modelinde her ne kadar çift kamera kurulumuna yer verilmemiş olsa da modelde geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan Sony’nin 48 Megapiksellik IMX 586 sensörünün kullanılması bekleniyor.

Burada özellikle belirtmek gerekiyor ki ne çok kamera sayısı ne de yüksek megapiksel tek başına bir şey ifade etmiyor. Zira piyasadaki en iyi kameraya sahip modellerden birisi olan Google Pixel 2 XLmodelinde de 12.2 Megapiksellik tek lensli bir kamera yer alıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar