Yeni iPad Pro Çok Yakında Piyasada Yeni iPad Pro Çok Yakında Piyasada

Yeni iPad Pro Çok Yakında Piyasada

Apple tarafından iOS 12 ve macOS Mojave gibi yazılımlar odaklı düzenlenen WWDC 2018 etkinliği sonrasında, şimdi de iPhone, iPad ve MacBook gibi ürünlerin lanse edileceği donanım odaklı bir etkinlik yolda. İddialara göre yeni iPad Pro tablet modellerinin tanıtımı Eylül ayında gerçekleştirilecek olan iPhone etkinliğinde gerçekleştirilecek.

5.8 inç ve 6.5 inç OLED ve 6.1 inç LCDekranlı 3 farklı modelden oluşan 2018 iPhone modelleri ile birlikte Apple, iki yeni iPad Pro modeli ile de Eylül ayında gerçekleştirilecek etkinlikte karşımıza çıkabilir. Ayrıca yine bu etkinliğin konukları arasında, giriş seviyesi MacBook serisi ve ciddi anlamda geciken AirPower kablosuz şarj istasyonu da olacak gibi gözüküyor. Apple Watch 4 adı ise bu etkinlik için geçmiyor.

Yeni iPad Mini bekleyenlerdenseniz, sizin için haberler kötü. Şirketin böyle bir mini tablet sunmaya hala niyeti yok. Bunun yerine yine 12.9 inç ve 11 inçolmak üzere iki farklı boyutta iPad Progöreceğiz. 11 inç model, daha ince çerçeveler ve iPhone X benzeri tasarımı ile 10.5 inç modelin yerini alacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar