Yeni iPhone Modellerine Çift SİM Kart Desteği Geliyor Yeni iPhone Modellerine Çift SİM Kart Desteği Geliyor

Yeni iPhone Modellerine Çift SİM Kart Desteği Geliyor

iOS 12 Beta 5 sürümü ile birlikte yeni iPhone akıllı telefonlar ile birlikte gelecek bir özellik ortaya açıkmış durumda. Bu yeni özelliğin birçok kullanıcıyı memnun edeceği ise kesin. Beta sürümün kodları sayesinde iPhone çift SIM kart desteğikendisini gösterdi. Bu sayede kullanıcılara aynı anda iki mobil operatör için destek sağlanmış olacak.

iOS 12 Beta sürümü içerisinde yer alan ikinci SIM durumu, ikinci SIM tepsisi durumu ve çift SIM aygıt gibi ifadeler 2018 iPhone modelleri ile gelecek bu yeniliği ortaya koymuş durumda. Yani iPhone için bir ilk gerçeklemiş olacak.

Tahminler, ikinci SIM kart slotunun uygun fiyatlı 6.1 inç iPhone ile geleceği yönünde. Bugüne kadarki en büyük iPhone olarak geleceği ifade edilen 6.4 inç iPhone X Plus ise ilk çift SIM destekli model olarak karşımıza çıkabilir. Bu durumun sebebinin LCD ekranlı iPhone modelinin ertelendiği konusundaki iddialar olduğunun altını çizelim. Bütçe dostu olacağı ileri sürülen iPhone 9modelinin iPhone X Plus çıkışından 1-2 ay sonra geleceği söyleniyor. Büyük ekranlı model için tahmin edilen fiyat ise 999 dolar.

Yorum Gönder

0 Yorumlar