Apple Yeni iPhone'ların Servis Ücretini Duyurdu Apple Yeni iPhone'ların Servis Ücretini Duyurdu

Apple Yeni iPhone'ların Servis Ücretini Duyurdu

Apple'ın yeni iPhone modellerinin dün akşam tanıtılmasıyla beraber herkes bu telefonların Türkiye fiyatlarını konuşmaya başladı. Henüz resmi bir açıklama gelmese de beklentiler 8 bin TL'den başlayıp 15 bin TL'ye kadar çıkan fiyatları işaret ediyor.

Öte yandan Apple, telefonların resmi fiyatlarından önce servis hizmeti aldıklarında ödenmesi gereken rakamları açıkladı. Bu konuda da beklentileri boşa çıkarmayan marka yine fahiş bir Türkiye fiyat politikasıyla kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Açıklanan servis fiyatlarına göre iPhone Xs Max modelinin ekran onarımı 2.490 TL olacak. Diğer hasar adı altındaki tamirler ise 7.299 TL olarak açıklandı. iPhone Xs modelinde ise ekran onarımı 1.999 TL iken, diğer hasar onarımı ise 6.499 TL olarak belirtiliyor.

Yani kazara telefonunuz ekranı bir zarar gelirse iPhone Xs modelinde 1.999, iPhone Xs Max modelinde ise 2.490 TL ödemeniz gerekiyor. Bu şartlar altında telefonların fiyatlarının 8 bin TL'ye dayanmasına da şaşırmamak gerekiyor. Zira bu rakamdan Türkiye pazarına girmesini beklediğimiz iPhone Xs'in sadece ekranı 2 bin TL gibi bir fiyata sahip. Önerimiz bu telefonları satın alırsanız ekranına gözünüz gibi bakmanız yönünde olacak. Apple'ın iPhone modelleri ile ilgili diğer servis ücretlerine internet sitesindenerişebilirsiniz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar